Nowe sklepy i przestrzeń w modernizowanym centrum handlowym w Ciechanowie

2021.07.06

Wczesną jesienią tego roku oddane zostanie do użytku zmodernizowane centrum handlowe MMG Ciechanów. Znamy nowe sklepy, jakie pojawią się w obiekcie.

MMG Ciechanów to obecnie najpopularniejsze centrum handlowe w mieście, które mieści się na granicy Ciechanowa i pobliskiego Władysławowa. Obecnie trwają prace modernizacyjne, które mają na celu zwiększenie powierzchni obiektu. Inwestorem jest Master Management Group.

W zmodernizowanym kompleksie MMG Ciechanów otwarte zostaną trzy nowe sklepy - dyskont niespożywczy ACTION o powierzchni 947 mkw., drogeria Rossmann z lokalem o powierzchni 470 mkw., a także salon optyczny o powierzchni 75 mkw. Z kolei sklepy takich marek jak Pepco czy KiK zmienią swoją lokalizację i niemal podwoją zajmowaną powierzchnię - odpowiednio z 281,83 do 566 mkw. oraz z 410,92 do 656 mkw. Dodatkowo sklepy zyskają osobne wejścia z zewnątrz centrum.

Zmodernizowane zostaną także salony, znajdujące się w samym pasażu obiektu. Obecnie trwają prace rozbiórkowe. Wymieniana jest elewacja i modernizowane są instalacje wewnętrzne. Zaawansowane roboty budowlane są prowadzone na 2 000 mkw. Nowi najemcy mają rozpocząć adaptację swoich sklepów jeszcze w lipcu.

Całość ma być gotowa wczesną jesienią br.

MMG Ciechanów to centrum handlowe, w którym swoje sklepy prowadzą takie marki jak: H&M, Reserved, House, CCC, 4F, KF Sport, Jysk, KIK, PEPCO, drogeria Hebe i market spożywczy Intermarché. Zmotoryzowani klienci obiektu mogą korzystać z parkingu naziemnego na 500 miejsc.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o MMG Centers Ciechanów

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.