Zmiana właściciela Green Office i Avatar

2019.10.29

Fundusz Cromwell European Real Estate Investment Trust (CEREIT) został nowym właścicielem dwóch krakowskich projektów biurowych - Green Office i Avatar.

Fundusz Azora Europa sfinalizował transakcję sprzedaży dwóch projektów biurowych o łącznej wartości 78,2 mln euro. Nabywcą Green Office i Avatar stał się inny fundusz - Cromwell European Real Estate Investment Trust. Firma doradcza Savills reprezentowała sprzedającego w transakcji.

Green Office składa się z trzech biurowców, które oferują łącznie 22 300 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Kompleks znajduje się przy ulicy Czerwone Maki w Krakowie i jest wynajęty m.in. przez irmy Motorola Solutions i UBS Business Solutions. Natomiast budynek biurowy Avatar znajduje się na działce przy ulicy Armii Krajowej i dysponuje powierzchnią na poziomie 11 200 mkw. Biurowiec jest w całości wynajęty przez bank BNP Paribas.

Funduszowi Azora Europa w transakcji doradzały firmy: Savills (doradztwo inwestycyjne), Greenberg Traurig (doradztwo prawne) i Gleeds (doradztwo techniczne).

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Avatar, Green Office

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.