Wystartował już pasaż handlowy w Orange Office Park


2015.10.12
Autor: Urbanity.pl
Do użytku oddany został pasaż handlowy, który powstał w ramach krakowskiego kompleksu biurowego Orange Office Park. Głównym najemcą tej części parku jest supermarket spożywczy Piotr i Paweł o powierzchni ponad 1700 mkw.

W krakowskim pasażu handlowym funkcjonuje również restauracja Campaneros, Apteka oraz salon prasowy Inmedio. Do zagospodarowania pozostały jeszcze trzy lokale z dodatkowymi usługami. Dla zmotorzyzowanych przygotowana została podziemna hala garażowa, która pomieści 80 samochodów.

Kompleks biurowy Orange Office Park mieści się przy skrzyżowaniu ulic Nowohuckiej i Klimeckiego w dzielnicy Zabłocie. Park składał się będzie z czterech budynków biurowych, uzupełnionych powierzchnią handlowo-usługową. Całość realizowana w czterech etapach.

Inwestorem projektu jest East-West Development Office. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Iliard Architecture & Project Management. Generalnym wykonawcą prac od końca 2012 roku jest firma CFE Polska.

Inne wiadomości o Orange Office Park, CFE Polska, East-West Development Office, Iliard Architecture & Project Management

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.