W Krakowie rusza sprzedaż ostatniego etapu osiedla Przy Mogilskiej

2021.07.01

Ruszyła sprzedaż mieszkań z kolejnego etapu inwestycji Przy Mogilskiej w Krakowie, która powstaje w dzielnicy Prądnik Czerwony, na styku osiedli Dąbie i Rakowice.

W III etapie osiedla Przy Mogilskiej powstanie budynek o kaskadowej konstrukcji, którego wysokość wynosiła będzie od 4 do 13 pięter. Łącznie w tek części inwestycji zaplanowano 136 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach od kawalerek po 3-pokojowe lokale. Wszystkie mieszkania dysponowały będą loggiami lub balkonami. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej, komórki lokatorskie oraz parking naziemny.

Ceny zaczynają się już od 9800 zł za metr kwadratowy.

Docelowo osiedle Przy Mogilskiej realizowane będzie w trzech etapach, w których powstanie łącznie 338 mieszkań. Wszystkie 65 lokali wybudowanych w ramach I etapu zostało już sprzedanych. Obecnie trwa budowa II etapu krakowskiej inwestycji, który zakończy się w IV kwartale 2023 roku.

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada pracownia MTWW Architekci, a generalnym wykonawcą jest firma Expres-Konkurent. Deweloperem jest Develia.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

 • Ksawery
  Ksawery
  Użytkownik
  2021-07-01 18:37:14
  To jakiś upiorny koszmar... Gdzie ci architekci się kształcili?

 • Mp
  Gość
  2021-07-05 14:24:07
  W Krakowie - PK

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.