Gotowe osiedle na krakowskim Prądniku Czerwonym. Deweloper przekazuje już klucze mieszkańcom


2023.09.07
Autor: Monika Kiereś
Do użytku oddane zostały już mieszkania, które powstały w ramach II i III etapu osiedla Przy Mogilskiej na krakowskim Prądniku Czerwonym. Deweloperem jest Develia, która sprzedała lub zarezerwowała niemal wszystkie lokale.

Gotowe mieszkania z II i III etapu inwestycji powstały w kaskadowych budynkach o wysokości od 4 do 13 pięter. Łącznie na krakowski rynek oddane zostały 273 lokale mieszkalne, które posiadają w zależności od kondygnacji loggie, balkony lub zielone ogródki.

Przyszli mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji podziemną halę garażową z miejscami postojowymi, boksami garażowymi, komórki lokatorskie oraz parking naziemny. Przy realizacji budynków zastosowano energooszczędne materiały budowlane i wykończeniowe, które zapewnić mają niższe rachunki za media i eksploatację powierzchni wspólnych budynku.

Osiedle Przy Mogilskiej powstało w dzielnicy Prądnik Czerwony, na styku osiedli Dąbie i Rakowice. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MTWW Architekci, natomiast generalnym wykonawcą była firma Expres-Konkurent.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.