W Krakowie powstaje biurowiec V.Offices

2017.06.01

W kwietniu ruszyła realizacja nowego biurowca firmy deweloperskiej AFI Europe w Krakowie pod nazwą V.Offices. Inwestycja została zaprojektowana przez Iliard Architecture & Project Management.

Biurowiec V.Offices powstaje na działce przy alei 29 Listopada 20, który kształtem przypominał będzie literę V. Ma to być nawiązanie do głównego założenia inwestycji, która od początku stawia na bycie "very" pod każdym względem: lokalizacji, elastyczności powierzchni czy proekologicznych rozwiązań.

Krakowski budynek biurowy zaoferuje łącznie 24 700 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni najmu. Biurowiec będzie miał sześć kondygnacji naziemnych i dwie podziemne. Parter obiektu zostanie zagospodarowany pod przestrzenie usługowe.

V. Offices już na etapie projektowym uzyskał certyfikat BREAAM na poziomie "Outstanding". Wynik 90,57% to najwyższa ocena w Polsce. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca została firma Knight Frank.

Inwestycja jest realizowana przez firmę deweloperską AFI Europe, która zamierza oddać budynek do użytku pod koniec 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec V.Offices, Knight Frank, Iliard Architecture & Project Management, AFI Management

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.