W budowie jest już II etap inwestycji Vermelo w Krakowie


2017.06.13
Autor: Urbanity.pl
Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o. o. prowadzi już również prace budowlane nad drugim etapem krakowskiej inwestycji Vermelo, która dostarczy ponad 300 mieszkań.

Inwestycja Vermelo składa się z dwóch budynków 10-kondygnacyjnych budynków, w których docelowo znajdzie się 312 mieszkań. W ofercie dostępne są lokale o metrażach od 31 do 130 metrów kwadratowych, w skład których wchodzą mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe, a także 5-pokojowe apartamenty.

Na każdej kondygnacji Vermelo znajdzie się od 4 do 7 lokali, natomiast każde z mieszkań będzie miało balkon lub loggie. Deweloper zagospodaruje teren wokół budynków, gdzie powstaną plac zabaw dla dzieci, zieleń, elementy małej architektury, a całość będzie oświetlona i monitorowana 24 godziny na dobę.

Obecnie na działce przy alei 29 Listopada w Krakowie trwają prace wykończeniowe wewnątrz pierwszego budynku Vermelo. Wykonawca kładzie m.in. instalacje sanitarne i elektryczne, a na zewnątrz trwa montaż elementów szklanych na balkonach. Na ścianie zachodniej zakończono już prace przy elewacji. Ta część inwestycji zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2018 roku.

Równolegle trwa budowa drugiego budynku, gdzie wykonano już m.in. drugi fragment płyty fundamentowej, obecnie zbrojone i betonowane są ściany podziemia. Vermelo II zostanie oddany do użytku w II kwartale 2019 roku.

Inne wiadomości o Vermelo, Mota-Engil Real Estate

Komentarze


  • jurul
    Gość
    2018-03-17 08:32:39
    kupilem tam M3 w budynku B mam nadzieje ze dobrze zrobilem

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.