Victoria Dom buduje osiedle Viva Piast w Krakowie


2020.12.02
Autor: Urbanity.pl
W krakowskich Mistrzejowicach trwa już budowa wieloetapowego osiedla Viva Piast. Deweloperem jest firma Victoria Dom.

W pierwszym etapie osiedla Viva Piast powstaje 9-kondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 140 mieszkań oraz 7 lokali handlowo-usługowych. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Piasta Kołodzieja w krakowskich Mistrzejowicach. Pierwsze mieszkania znalazły już swoich właścicieli.

W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania 1-pokojowe o metrażach 30 mkw., 2-pokojowe o powierzchni od 32 mkw., 3-pokojowe od 48 mkw., oraz 4-pokojowe, których metraż zaczyna się od 75 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 258 000 zł.

W każdym segmencie budynku Viva Piast znajdzie się cichobieżna winda, klatka schodowa z wózkowniami oraz komórki lokatorskie. Mieszkania na wyższych piętrach posiadały będą balkon, loggie lub taras, natomiast lokale na parterze będą miały dostęp do ogródka. Dostępne są punkty do ładowania samochodów elektrycznych oraz duża liczba miejsc do parkowania rowerów.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia StandArt Architekci, natomiast generalnym wykonawcą jest firma Unibep. I etap osiedla Viva Piast zostanie oddany do użytku w II kwartale 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.