Trzy nowe firmy w biurowcu na krakowskich Bronowicach

2021.04.23

Budynek biurowy Principio w Krakowie, który oferuje nowoczesną przestrzeń klasy A wzbogacił się o trzech nowych najemców.

Do krakowskiego biurowca Principio wprowadziły się trzy nowe firmy, które łącznie zajęły prawie 700 metrów kwadratowych. Chodzi o Synthos Care, LUX MED i Ebis.

LUX MED to obecnie lider na rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce, który zatrudnia około 7 000 lekarzy i 4 000 wspierającego personelu medycznego. Drugi z najemców to firma konsultingowa EBIS specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań z obszaru Business Intelligence oraz outsorcingu i szkoleniach z tego obszaru. Natomiast Synthos Care to firma biotechnologiczna, skupiona na 3 obszarach: care, biotech oraz bioprotect.

W procesie negocjacji właścicielowi biurowca, spółce Eko-Park, doradzała firma Knight Frank. LUX MED reprezentowała agencja doradcza Savills, a firmę Ebis wspierał zespół z Cushman & Wakefield.

Principio jest nowoczesnym biurowcem klasy A w Krakowie, zlokalizowanym przy ulicy Armii Krajowej w dzielnicy Bronowice. Budynek oferuje łącznie 10 700 mkw. powierzchni do wynajęcia, podziemny parking samochodowy oraz infrastrukturę dla rwoerzystów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Ha Go Mi
    Gość
    2021-04-24 13:46:30
    Litości !!! Co to za maniera ? Ma być : w Bronowicach,w Prokocimiu ,w Krakowie ....a nie : na Bronowicach na Krakowie ...itd. Jedynie :na Azorach,na Woli Justowskiej ,na Prądniku....Trzeba myśleć i szanować tradycję.Nie jedziemy do Londyna i Berlinu.Tradycyjnie jedziemy do Londynu i do Berlina.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.