Kraków: Spółka technologiczna wynajmuje biuro w biurowcu Principio

2021.11.05

Krakowski budynek biurowy Principio stał się nową siedzibą dla innowacyjnej spółki technologicznej MedApp, która notowana jest na rynku akcji New Connect.

MedApp to innowacyjna spółka technologiczna, która rewolucjonizuje sposób leczenia. Notowana na rynku akcji NewConnect firma ma w ofercie unikalne rozwiązania softwarowe, wspomagające diagnostykę obrazową i usługi medycyny cyfrowej nowej generacji, oparte na rozwiązaniach sztucznej inteligencji, mieszanej rzeczywistości i obrazowaniu 3D.

Wśród kluczowych produktów oferowanych przez MedApp są: CarnaLife System, CarnaLife Holo, HoloComm i Cyfrowa Przychodnia. Firma współpracuje z międzynarodowymi liderami technologii i medycyny takimi jak Google, Microsoft, GE Healthcare czy Johnson & Johnson.

Spółka MedApp wprowadziła się już do nowoczesnego biurowca Principio w Krakowie. W procesie negocjacji warunków umowy najmu międzynarodowa firma doradcza Knight Frank doradzała zarówno najemcy, jak i wynajmującemu.

Principio to biurowiec klasy A o wysokości siedmiu kondygnacji, który oferuje nowoczesną przestrzeń do pracy zlokalizowaną przy ulicy Armii Krajowej. Autorem projektu jest renomowane biuro architektoniczne Artur Jasiński i Wspólnicy.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.