Rusza budowa nowych mieszkań VII etapu inwestycji Grzegórzecka 77


2022.11.21
Autor: Bartosz Motorek
Grzegórzecka 77 to jedna z największych inwestycji, jakie deweloper Develia buduje w Krakowie. Firma rozpoczęła budowę VII etapu osiedla, w którym powstanie 85 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

W najnowszym etapie inwestycji Grzegórzecka 77, którego budowa właśnie ruszyła, zaplanowano 85 mieszkań o metrażach od 43 do 93 mkw. Ceny zaczynają się od 13 100 zł brutto za metr kwadratowy. VII etap krakowskiego osiedla firmy Develia będzię gotowy w II kwartale 2024 roku.

Obecnie w sprzedaży znajdują się mieszkania z VI i VII etapu inwestycji. Wszystkie lokale w pierwszych pięciu etapach osiedla znalazły nowych właścicieli. Deweloper przekazuje już klucze do mieszkań w niedawno ukończonej, V fazie projektu.

Grzegórzecka 77 to kaskadowa zabudowa umożliwiająca realizację zielonych dachów i przestronnych tarasów. Wśród udogodnień znajdują się m.in. stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz przestrzeń na rowery w hali garażowej. W parterze budynku zaplanowano ponad 7 lokali o charakterze handlowo-usługowym.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia SARAN Architekci, natomiast generalnym wykonawcą VII etapu została firma Expres- Konkurent.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.