Rusza budowa kompleksu biurowego The Park Kraków


2020.06.18
Autor: Urbanity.pl
Na krakowskim Podgórzu trwa budowa samowystarczalnego kampusu biurowego The Park Kraków, który jest wspólnym projektem Cain International i White Star Real Estate.

Rozpoczęła się budowa nowego kompleksu biurowego The Park Kraków, zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Kuklińskiego i Saskiej na krakowskim Podgórzu. Inwestycja dostarczy na rynek nowoczesną przestrzeń biurową klasy A.

The Park Kraków to osiem biurowców o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie 100 000 mkw. Inwestycja, która realizowana będzie etapami, powstaje na powierzchni około 5 ha, z czego 3 ha to przestrzeń niezabudowana i w pełni wyłączona z ruchu samochodowego. Przestrzeń wokół budynków zostanie zagospodarowana starannie dobraną zielenią, elementami wodnymi i naturalnymi materiałami, które połączone zostaną ofertą udogodnień w postaci m.in. restauracji, kawiarni, lokali usługowych oraz strefy relaksu.

Biura w kampusie The Park Kraków dają możliwość dowolności w aranżacji, zarówno w układzie typu „open space”, jak i w podziale gabinetowym. Najwyższe piętra biurowców zostały zagospodarowane pod tarasy. Dwie podziemne kondygnacje zajmuje parking samochodowy z miejscami do ładowania pojazdów elektrycznych oraz infrastruktura dla rowerzystów.

Deweloperem projektu jest White Star Real Estate, natomiast inwestorem Cain International. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem kompleksu jest firma JLL.

Komentarze


  • Majchrowski
    Gość
    2020-06-18 20:09:56
    ty juchu.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.