Ponad 150 nowych mieszkań w IX etapie osiedla Centralna Park w Krakowie


2022.04.26
Autor: Urbanity.pl
Develia poszerzyła swoją ofertę mieszkań na krakowskim rynku mieszkaniowym. W kolejnym etapie inwestycji Centralna Park powstanie ponad 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach.

Centralna Park to obecnie jedna z flagowych inwestycji Develii w Krakowie. Osiedle powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej w dzielnicy Czyżyny, w niedalekiej odległości od jednego z największych krakowskich parków, 60-hektarowego Parku Lotników Polskich.

Deweloper wprowadził właśnie do sprzedaży 154 mieszkania w ramach IX etapu osiedla Centralna Park. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 32 do 82 mkw., które zostaną oddane do użytku na początku 2024 roku. Wszystkie mieszkania posiadały będą balkony, tarasy lub ogródki. W ramach inwestycji powstanie również podziemny garaż ze 175 miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi oraz naziemne stanowiska parkingowe.

Deweloper zaplanował także na terenie osiedla plac zabaw, plenerową siłownię oraz zewnętrzne stojaki na rowery. Ceny mieszkań w IX etapie zaczynają się już od 8750 zł za m kw.

Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Saran Architekci. Generalnym wykonawcą tej fazy osiedla jest firma TK BUD.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.