Kraków: Deweloper wybudował już 800 mieszkań i buduje dalej


2021.05.26
Autor: Urbanity.pl
Przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej w dzielnicy Czyżyny rozpoczęła się budowa kolejnego etapu osiedla Centralna Park, którego deweloperem jest Develia.

W VII etapie krakowskiego projektu Centralna Park powstanie łącznie 216 mieszkań, których powierzchnia została rozplanowana od 25 do 86 metrów kwadratowych. Sprzedaż lokali rozpoczęła się już w lutym tego roku i do tej pory nowych właścicieli znalazło prawie 30 proc. mieszkań.

W ofercie Develii znalazły się lokale od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe z balkonami lub ogródkami w części parterowej. W tym etapie powstanie także osiem lokali usługowych, a także podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi. Części wspólne osiedla zostaną wypełnione zielenią i elementami małej architektury.

Ceny mieszkań zaczynają się od 7950 zł za m kw. Generalnym wykonawcą VII etapu jest firma TK BUD. Oddanie do użytku tej części osiedla Centralna Park zaplanowano na I kwartał 2023 roku.

Krakowska inwestycja zlokalizowana jest przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej w dzielnicy Czyżyny i dotychczas w pięciu etapach oddano do użytku 800 mieszkań. Obecnie w budowie znajduje się etap VI i VII.

Komentarze


  • Ksawery
    Gość
    2021-06-02 14:32:23
    Totalne bezguście i brak dobrego smaku. Dlaczego w Krakowie nikt nad nie panuje nad tym co się buduje, przecież to tylko szpeci.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.