Podgórze w Krakowie z budową nowego osiedla


2020.12.15
Autor: Urbanity.pl
Cordia Polska wystartowała z realizacją swojego piątego projektu w Krakowie. Deweloper otrzymał właśnie pozwolenie na budowę nowej inwestycji na krakowskim Podgórzu.

Osiedle Jerozolimska to dwa 7-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, zlokalizowane na działce u zbiegu ulic Wielickiej i Jerozolimskiej na krakowskim Podgórzu. Prace budowlane ruszyły w pierwszym tygodniu grudnia, a ich wykonawcą została firma Grimbud.

Piąty projekt firmy Cordia Polska w Krakowie oferuje 159 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 39 do 87 mkw. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji wiele udogodnień, w tym m.in. plac zabaw, wózkownie i wiaty rowerowe. W podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce na ponad 200 samochodów oraz miejsca dla aut elektrycznych.

Atutami Osiedla Jerozolimska mają być m.in. szerokie narożne okna, przestronne balkony i elegancka strefa wejściowa utrzymana w odcieniach grafitu i złota. Na zakończonej już przedsprzedaży, zarezerwowanych zostało 30 proc. lokali.

Projekt architektoniczny powstał w krakowskim biurze ION Architekci. Osiedle zostanie oddane do użytku jesienią 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.