Nowoczesny projekt Cordia Polska w Krakowie już gotowy do zamieszkania


2022.12.13
Autor: Piotr Maślak
Zakończyła się realizacja krakowskiej inwestycji firmy Cordia Polska w dzielnicy Podgórze. Pierwsi mieszkańcy i inwestorzy odebrali już klucze do mieszkań w ramach Osiedla Jerozolimska.

Osiedle Jerozolimska to nowoczesny projekt mieszkaniowy zlokalizowany u zbiegu ulic Wielickiej i Jerozolimskiej na terenie Podgórza w Krakowie. Mieszkania są już gotowe do zamieszkania, a pierwsi mieszkańcy i inwestorzy odebrali już do nich klucze. Deweloperem jest firma Cordia Polska.

W ramach inwestycji powstały dwa, 7-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, w których znalazło się łącznie 159 mieszkań o metrażach od 39 do 88 mkw. Większość to lokale dwupokojowe z myślą o osobach, które chcą kupić w celach inwestycyjnych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub przydomowe ogródki. Mieszkańcy mają do dyspozycji wózkownię i rowerownię, a na terenie osiedla także ponad 50 stojaków dla rowerów.

Charakteru całemu projektowi dodają elegancka strefa wejściowa w kolorach złota i antracytu oraz szerokie, narożne okna.

Generalnym wykonawcą osiedla była firma Grimbud, a projekt architektoniczny przygotowało biuro ION Architekci z Krakowa.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.