Na krakowskich Dębnikach zakończyła się budowa mieszkań


2021.05.25
Autor: Urbanity.pl
Lokum Deweloper dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie kolejnego etapy osiedla Lokum Siesta w Krakowie. W sprzedaży są jeszcze wolne mieszkania.

Wkrótce do mieszkań zrealizowanych w drugim etapie osiedla Lokum Siesta w Krakowie wprowadzą się pierwsi lokatorzy. Deweloper otrzymał już pozwolenie na użytkowanie i właśnie rozpoczął przekazywanie lokali.

W II etapie krakowskiej inwestycji wybudowany został 6-piętrowy budynek, którego elewacja utrzymana jest w pastelowych barwach. Łącznie w obiekcie powstało 121 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 32 do 92 metrów kwadratowych i rozkładach od kawalerek po 4-pokojowe apartamenty.

Większość mieszkań usytuowanych na parterze dysponuje prywatnymi ogródkami, natomiast lokale powyżej posiadają balkony lub tarasy. Cały teren jest monitorowany.

Lokum Siesta to osiedle budynków wielorodzinnych zlokalizowane między ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą na Dębnikach. Do tej pory wybudowano łącznie 236 mieszkań, a w sprzedaży są jeszcze wolne mieszkania - głównie 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanych metrażach. Ceny zaczynają się od 419 tys. zł.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.