Kraków: Miał być hotel w nowojorskim stylu, a jest biurowiec

2021.06.04

W kamienicy nieopodal Rynku w Krakowie najpierw otwarty został hotel, którego funkcjonowanie pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Teraz w obiekcie funkcjonuje nowoczesny biurowiec.

Cracovia Residence otwarta została w czerwcu 2020 roku w historycznej kamienicy z 1893 roku w obrębie Starego Miasta przy krakowskich Błoniach. Był to drugi hotel spółki zarządzanej przez Iwonę Sangalli. Aparthotel zaprojektowany w nowojorskim stylu, a jego lokalizacja była pewnikiem w przyciągnięciu turystów. Niestety pandemia pokrzyżowała te plany.

Właściciel postanowił przekształcić niedoszły hotel apartamentowy w biura serwisowane. Wdrażanie nowych funkcji w kamienicy zajęło kilka miesięcy. W ostatnim czasie na mapie krakowskich biurowców pojawił się nowy obiekt - Marshal Center.

Marshal Center przy ulicy Piłsudskiego 28A z kameralnego hotelu stał się prawdziwym biurowcem z w pełni wyposażonymi biurami serwisowanymi, które utrzymane są w luksusowym hotelowym designie. Każde z biur posiada indywidualne wejście z galerii, a także prywatną łazienkę z prysznicem. Biurowiec oferuje gabinety o powierzchni od 16 do 70 m.kw., w których znajduje się łącznie 105 stanowisk pracy. Dla najemców przygotowano także sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny oraz recepcję z profesjonalną obsługą administracyjną.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

 • Ksawery
  Ksawery
  Użytkownik
  2021-06-04 13:07:23
  No cóż, trochę na jedno wychodzi, skoro.tak czy siak mieszkańcy Krakowa nic z tego nie mają.

 • Takaja
  Gość
  2021-06-04 15:06:54
  Kto zatwierdza te cholerne zangielszczone nazwy! Tałery i ofisy!

 • Tonek
  Gość
  2021-06-05 11:31:29
  Śmiech na sali , albo hotel albo biurowiec mam nadzieję że nie będzie tam funkcjonować ani to ani to.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.