Jakie mieszkania w IV etapie Fredry 6 w Krakowie? Spravia z nową ofertą


2021.12.02
Autor: Urbanity.pl
W ofercie firmy Sprawia znalazły się nowe mieszkania, które powstaną w ramach IV etapu inwestycji Fredry 6 w Krakowie. Jest to pierwsze w tym mieście osiedle, w którym stworzono woonerf.

Spravia (dawniej Budimex Nieruchomości) poszerza swoją krakowską ofertę mieszkaniową o kolejny etap osiedla Fredry 6. W sprzedaży znalazło się 187 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. W parterze zaplanowano lokale usługowe, a do dyspozycji mieszkańców pojawi się ogólnodostępne stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych.

Wokół IV etapu osiedla Fredry 6 zasadzonych zostanie wiele drzew. Zielone będą również dachy osiedlowych budynków. Mieszkańcy skorzystają z podestów, siedzisk, leżaków, stojaków rowerowych oraz strefy piknikowej ze stołami

Budowa tej części osiedla potrwa do I kwartału 2024 roku. Odbiory mieszkań zaplanowano na kolejny kwartał. Projekt architektoniczny powstał w pracowni B2 Studio, a generalnym wykonawcą inwestycji została firma Erbud.

Inwestor wybudował już rondo z infrastrukturą w ciągu al. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Powstały drogi dojazdowe oraz ścieżki rowerowe ułatwiające dojazd do pobliskiego centrum handlowego Bonarka. W ramach poprzednich etapów, wewnątrz osiedla stworzono pierwszy w Krakowie woonerf - ciąg pieszo-jezdny przyjazny zarówno spacerującym, jak i kierowcom. Dodatkowym rozwiązaniem jest tzw. ścieżka Fredry – ciąg spacerowy, przy którym znajdują się akcenty nawiązujące do epoki, w której tworzył Aleksander Fredro.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.