EmiTel w Fronton Office Center w Krakowie


2012.10.17
Autor: Urbanity.pl
Firma EmiTel wynajęła 983 mkw. powierzchni biurowej w budynku Fronton Office Center w Krakowie. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

EmiTel to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej i wieżowej w Polsce. Firma aktywnie uczestniczy w pracach związanych z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również wspiera rozwój nowoczesnych systemów łączności bezprzewodowej oraz oferuje usługi na bazie technologii Ethernet, IP, VPN i Digital Signage.

Fronton Office Center, oddany w użytkowanie w kwietniu 2012 r., znajduje się w Krakowie przy ulicy Kamiennej 21. Całkowita powierzchnia biurowa sześciokondygnacyjnego obiektu wynosi 5.570 mkw. Podziemny garaż oraz wewnętrzny parking oferuje ponad 170 miejsc postojowych. Deweloperem budynku jest Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON, które prowadzi działalność w zakresie budowy i wynajmu powierzchni biurowych oraz budowy mieszkań na terenie Krakowa i okolic. Firma zajmuje się również m.in. produkcją stolarki okiennej drewnianej, PCV i aluminiowej oraz sprzedażą ciepła i zarządzaniem nieruchomościami.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.