Inwestycje żarski

 • Stop.Shop w Żarach już dostępny dla klientów
  2014-11-21 08:47:33 Stop.Shop w Żarach już dostępny dla klientów

  W Żarach oddany został do użytku czwarty w Polsce park handlowy Stop.Shop. Inwestorem budynku, który znajduje się przy ulicy Przeładunkowej 7 jest firma Immofinanz Group.

 • W Żorach powstanie galeria Karuzela
  2014-03-10 14:20:20 W Żorach powstanie galeria Karuzela

  W Żorach na skrzyżowaniu ulic Moniuszki i Lotników powstanie centrum handlowe Karuzela. Obecnie trwa przygotowanie projektu, działa, na której powstanie obiekt posiada już warunki zabudowy, uprawomocniło się również pozwolenie na budowę.

 • 2012-01-09 09:15:36 Gotowa obwodnica Łęknicy

  Zakończyła się budowa obwodnicy Łęknicy (woj. lubuskie). Inwestycję o wartości 64 mln zł brutto zrealizowało konsorcjum spółek Max Boegl.

 • 2011-06-05 18:42:06 Koło Żar powstanie nowoczesny Zakład Zagospodarowania Odpadów

  W przyszłym roku Marszowie koło Żar ma rozpocząć się budowa nowoczesnego Zakładu Zagospodarowani Odpadów. Koszt inwestycji wyniesie prawie 95 milionów złotych. W ubiegłym roku ponad 59 milionów złotych na realizację projektu dołożyła już Unia Europejska. Inwestorem projektu jest Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. Marszów w Żarach, spółka powołana przez Łużycki Związek Gmin.

Forum

 • Jola Gość
  Czy w 10 Park znajdą się marki H&M, Reserved i Cropp.
  Pytam ponieważ większość mieszkańców Żar pragnie tych marek.Wreszcie skończyły by się /w części oczywiście /wyjazdy do galerii Focus w Zielonej Górze.Rossmann, Kik,Tako, Popko itp już mamy w naszym mieście dlatego pragniemy jakiś zmian.Dziękuję :)
 • Buldog Corporation Gość
  Galerii nie będzie nigdy .Spółka która jest właścicielem to bankrut
 • nlc Gość
  Hydrobudowa "wygrała" przetarg.....

zobacz więcej...