W Żarach powstanie kolejny park Panattoni. Oddanie inwestycji do użytku nastąpi w 2023 roku


2022.08.11
Autor: Bartosz Motorek
Polska zachodnia, a konkretnie Żary przy granicy z Niemcami to kolejna lokalizacja, gdzie firma Panattoni zrealizuje swój projekt. Inwestycja Panattoni Park Żary zaoferuje 15 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Jest już pierwszy najemca.

Panattoni zakupiło właśnie działkę w Żarach, na której powstanie obiekt magazynowy w formule BTS o łącznej powierzchni 15 000 mkw. Inwestycja przejdzie certyfikację środowiskową na poziomie BREEAM Excellent.

Pierwszym najemcą Panattoni Park Żary został międzynarodowy producent pianki poliuretanowej m.in. dla branży meblarskiej, który wynajął 8 000 mkw. powierzchni. Od II kwartału 2023 roku w obiekcie prowadzić będzie m.in. procesy obróbki pianek dla branży meblarskiej. Firma przeniesie tu działalność z jednego ze swoich dotychczasowych obiektów.

Panattoni Park Żary to inwestycja blisko granicy z Niemcami, w niedalekiej odległości od trasy E36, łączącej Berlin z województwem lubuskim. Najnowszy projekt Panattoni powstanie na terenie Strefy Inwestycyjnej Gminy Żary.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.