Można już robić zakupy w otwartym A10 Park Żary

2020.11.06

Pierwotnie otwarcie parku handlowego A10 Park Żary miało nastąpić już w sierpniu br., jednak pandemia koronawirusa spowodowała, że dopiero teraz pierwsi klienci mogli zrobić zakupy w galerii.

W czwartek, 5 listopada otwarte zostały sklepy w niewielkim parku handlowym A10 Park Żary, który zlokalizowany jest na działce przy rondzie na Moniuszki.

A10 Park Żary to parterowa galeria handlowa u zbiegu ulic Moniuszki, Strzelców oraz Lotników w Żarach. Na powierzchni 4 950 metrów kwadratowych otwartych zostało kilka sklepów, w tym takie znane marki jak Jysk, Big Star, Action, Żabka, a także salon gier. Największy sklep ma powierzchnie 950 mkw. Zmotoryzowani klienci A10 Park Żary moga korzystać z naziemnego parkingu samochodowego na 190 miejsc postojowych.

Inwestorem parku handlowego jest spółka Aristo Invest. W ramach A10 Park Żary powstało również pierwsze w mieście stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych.

Aristo Invest ma w planach kolejnego tego typu inwestycji. Dwa kolejne parki handlowego powstaną w Zielonej Górze oraz w Lubsku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.