W Lublinie powstało nowoczesne centrum konferencyjne

2015.12.31

W Lublinie oddane zostało do użytku nowoczesne centrum konferencyjne o powierzchni ponad 13 tysięcy metrów kwadratowych, które powstało w centrum miasta. Koszt realizacji projektu wyniósł 80 mln zł i jest jednym z największych tego typu obiektów w regionie.

Lubelskie Centrum Konferencyjne ma dziewięć kondygnacji, z czego sześć znajduje się nad ziemią. Łączna powierzchnia konferencyjno-wystawiennicza obiektu wynosi ponad 13 tys. mkw. Na kondygnacjach podziemnych znajduje się parking samochodowy na 50 stanowisk oraz archiwum i magazyny.

Powyżej mieści się jedenaście sam konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, z czego największa może pomieścić około 500 osób. Ostatnie piętro zostanie zagospodarowane pod restaurację, a z tarasu będzie można podziwiać panoramę Lublina.

Centrum Konferencyjne połączone zostało z także nowo wybudowaną siedzibą urzędu marszałkowskiego. Koszt inwestycji wyniósł prawie 80 mln zł.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Lubelskie Centrum Konferencyjne i nowa siedziba Urzędu Marszałkowskiego

Komentarze


  • jmstudent
    Gość
    2016-06-15 23:17:19
    Najpiękniejsze miejsce w Lublinie jeżeli chodzi o budynki, w których można wynająć sale. Szkoda, że obok beton, ale i tak jest urokliwie. Sale konferencyjne świetnie wyposażone. Obsługa też wspaniała. Świetny projekt. Bardzo funkcjonalne. Polecam serdecznie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.