W centrum Lublina otwarto hotel międzynarodowej sieci B&B Hotels


2022.05.23
Autor: Urbanity.pl
16 maja tego roku pierwsi goście przyjęci zostali w nowym hotelu na mapie Lublina - B&B Lublin Centrum. Jest to dziewiąty obiekt tej sieci w Polsce.

Lublin dołączył do takich polskich miast jak Wrocław, Warszawa, Toruń, Łódź, Katowice, Kraków, Nowy Targ oraz Rzeszów, w których funkcjonują hotele pod szyldem popularnej w Europie marki B&B Hotels. W poniedziałek, 16 maja otwarty został w samym sercu miasta - B&B Lublin Centrum.

Nowy hotel powstał na działce przy ulicy Dolnej 3 Maja 7, w sąsiedztwie starówki czy najważniejszych zabytków Lublina. B&B Lublin Centrum oferuje 130 pokoi, przestronne, nowocześnie zaaranżowane lobby, salę konferencyjną, która umożliwia organizację spotkań do 15 osób, a także podziemną halę garażową. Ofertę hotelu uzupełnia bufet śniadaniowy, a wśród udogodnień jest m.in. klimatyzacja czy dostęp do Wi-Fi. Przy pełnym obłożeniu, w hotelu może nocować 284 gości.

Za projekt architektoniczny B&B Lublin Centrum odpowiada pracownia Arbapol, natomiast aranżacją części wspólnych na parterze zajęło się biuro Tremend.

Komentarze


 • Ilo
  Gość
  2022-06-15 15:27:30
  Ja w Toruniu zazwyczaj zostaje na noc w Hotelu Bulwar i tak zostanie na długi czas - mają przepyszne jedzenie w restauracji i niby to środek miasta, ale jak jest zielono! Idzie odpocząć

 • waszczuk
  Gość
  2022-06-23 13:44:49
  Hotel Bulwar ma taki plus że jest od niego wszędzie blisko też - czy na starówkę, czy do Wisły. Zdala od samochodów i spalin. Dobre miejsce na weekendowy wyjazd z rodziną i małymi dziećmi.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.