Rozrasta się Osiedle Morwowa w Lublinie

2018.02.23

Dobiega końca budowa kolejnego budynku mieszkalnego, który powstaje w ramach Osiedla Morwowa w Lublinie. Przyszli mieszkańcy będą mogli odebrac lokale z II etapu w początkiem III kwartału 2018 roku. Deweloperem jest spółka Willowa II.

Osiedle Morwowa, które powstaje w dzielnicy Konstantynów, docelowo składało się będzie z czterech 7-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych z częścią handlowo-usługową na parterze.

Przy zbiegu ulic Wojciechowskiej i Morwowej powstaje obecnie drugi budynek osiedla, w którym znajdzie się 48 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 62 metrów kwadratowych. Na parterze obiektu znajdą się lokale użytkowe o powierzchni od 54,80 do 180 mkw. Ten etap inwestycji zostanie oddany do użytku z początkiem II kwartału 2018 roku.

W pierwszym etapie Osiedla Morwowa powstał sześciopiętrowy budynek A z dwukondygnacyjną halą garażową.

W naszej ofercie pozostało już tylko kilkanaście dostępnych mieszkań. W budynku A są to funkcjonalne, przestronne lokale mieszkalne z oddzielną kuchnią - dwupokojowe o powierzchni ok. 58 mkw, trzypokojowe o powierzchni ok. 74 mkw oraz jedno mieszkanie czteropokojowe o pow. 82,6 mkw. Z kolei w budynku B jest jeszcze możliwość zakupu trzypokojowych mieszkań z aneksem kuchennym o pow. ok. 55 mkw i 60 mkw.
powiedział: Paulina Jaszczewska z biura sprzedaży dewelopera Willowa 2

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji parking podziemny oraz dodatkowo ogólnodostępne miejsca postojowe naziemne.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Morwowa, Willowa II

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.