Centrum Lublin Plaza przechodzi metamorfozę

2018.01.19

Ruszyły już prace, mające na celu odnowienie galerii handlowej Lublin Plaza, należącej do grupy Klépierre. Odświeżona galeria zaoferuje m.in. nową strefę restauracyjną oraz nowe sklepy.

Centrum Lublin Plaza przechodzi metamorfozę, w ramach której adaptacja powierzchni pozwoli wprowadzić do centrum nowoczesne koncepty najemców, w tym takie marki jak Reserved, Cropp, House, Mohito czy salony Etam, Flying Tiger i Pandora.

W ramach inwestycji odnowiona zostanie strefa restauracyjna, która będzie powiększona i dodatkowo wzbogaci się o część rekreacyjno-edukacyjną dla dzieci. Strefa zyska nowe oświetlenie, o które wzbogacą się pasaże.

Na parterze i na drugim piętrze Lublin Plaza pojawią się nowoczesne strefy rekreacyjne, gdzie w komfortowych kanapach będzie można odpocząć. Zmianie ulegną także wejścia na pasaże od strony parkingu, a komunikacja w centrum stanie się łatwiejsza poprzez nową lokalizację wejścia od ulicy Grottgera.

Całość uzupełniona zostanie o eleganckie obudowy kolumn wewnątrz centrum, odświeżone przestrzenie między witrynami najemców czy nowe ekologiczne kosze na śmieci.

Inwestycja zakończy się jeszcze w tym roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Lublin Plaza

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.