Postęp prac przy Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim


2009.05.12
Autor: Informacja prasowa
Firma Parkridge Retail Poland, która realizuje obecnie na polskim rynku aż kilka inwestycji równolegle, podtrzymuje szybkie tempo prac. Szczególnie zaawansowany projekt to Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, którego otwarcie planowane jest na listopad 2009 roku.

Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim to kolejna inwestycja Parkridge Retail Poland, która już wkrótce zostanie otwarta dla klientów. Na dwóch kondygnacjach tej galerii ma się znaleźć aż 110 sklepów. Focus Mall będzie miejscem nie tylko zakupów, lecz również rozrywki i relaksu.

Ze względu na planowany termin otwarcia - listopad 2009 roku - prace na terenie budowy są bardzo zaawansowane, m.in. z końcem maja zostanie podłączone docelowe zasilanie elektryczne. Zostały również podpisane umowy na prace wykończeniowe z kilkoma wykonawcami, którzy będą odpowiadali za zamknięcie poszczególnych etapów inwestycji. Wśród firm, które będą współpracowały z Parkridge przy tym projekcie, znalazły się: VEGA Technik (ściany, słupy, sufity), Pragma (posadzki), Kom-Eko (balustrady).

Zakończone zostały również roboty żelbetowe, natomiast zakończenie robót izolacyjnych, za które odpowiada firma Mostostal Warszawa, przewidywane jest na koniec maja. Już wkrótce lokale zaczną być przekazywane najemcom - pierwszy z nich to kino, które zostanie przekazane firmie Helios już w czerwcu. Natomiast kolejne będą stopniowo oddawane od lipca do września.

"Pilnujemy, aby wszystkie prace były realizowane zgodnie z harmonogramem i, co bardzo mnie cieszy, udaje się nam dotrzymywać wszystkich terminów. Planowany na listopad termin otwarcia jest dużą mobilizacją zarówno dla nas, jak i dla najemców, którzy powoli zaczynają już myśleć o wykańczaniu swoich lokali" - mówi Wojciech Wojciechowski, dyrektor ds. realizacji w Parkridge. Uregulowano już wszystkie sprawy formalno-administracyjne związane z galerią Focus Mall. Także roboty infrastrukturalne (drogowe wraz z przebudową sieci, związane z funkcjonowaniem w mieście tego nowego obiektu) już się rozpoczęły. Na swoją kolej czekają prace zewnętrzne, które jeszcze nie są realizowane.

Inne wiadomości o Parkridge Retail Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.