W sąsiedztwie Parku Poniatowskiego w Łodzi powstaje budynek mieszkalny

2021.12.03

Przy ulicy Rembielińskiego 33/35 w Łodzi trwa budowa pierwszego etapu inwestycji spółki Liberty Investments pod nazwą Park Poniatowskiego.

Park Poniatowskiego I będzie siedmiokondygnacyjnym budynkiem wielorodzinnym na planie litery "U", w którym na pięciu kondygnacjach znajdzie się 61 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 33,7 do 98,3 mkw. W ofercie znajdują się lokale 1-pokojowe typu studio oraz 2-, 3- i 4-pokojowe.

Powierzchnia użytkowa mieszkań w pierwszym etapie łódzkiej inwestycji spółki Liberty Investments wyniesie łącznie 3 300 mkw. Każde z projektowanych mieszkań ma co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. W budynku na poziomach 0 i -1 zaplanowano 63 miejsca parkingowe. Od strony południowej, stanowiącej pierzeję ul. Rembielińskiego, w budynku będzie wjazd do garażu poziomu 0, komórki oraz wejście główne do budynku prowadzące do klatki schodowej. Wzdłuż wschodniej granicy działki zaprojektowano wjazd do garażu usytuowanego na poziomie -1. Na dachu garażu poziomu 0, w miejscu wycofania bryły części mieszkalnej, zaprojektowano tarasy lokatorskie.

Inwestycja powstaje na działce o o powierzchni niespełna 2 000 mkw., przy ulicy Rembielińskiego 33/35 w Łodzi.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest stołeczna spółka Totalbud SA., która przystąpiła już do wylewania płyty fundamentowej. Stan surowy zamknięty budowa osiągnie w pierwszej połowie 2022 roku. Oddanie do użytku Parku Poniatowskiego I planowane jest na IV kwartał 2022 roku.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia NOW Biuro Architektoniczne.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.