W Łodzi powstaje inwestycja mieszkaniowa przy Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego


2022.03.18
Autor: Urbanity.pl
Przy ulicy Rembielińskiego w Łodzi trwa budowa inwestycji mieszkaniowej dewelopera Liberty Investments, której generalnym wykonawcą jest firma Totalbud.

Przy ulicy Rembielińskiego 33/35 na działce o powierzchni 1977 mkw. powstaje budynek wielorodzinny na planie litery "U". Inwestycja pod nazwą Park Poniatowskiego zaoferuje łącznie 61 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Deweloperem jest Liberty Investments, wykonawcą Totalbud SA, natomiast za projekt architektoniczny odpowiada pracownia NOW Biuro Architektoniczne.

Park Poniatowskiego oferuje mieszkania o metrażach od 30 do około 100 mkw. w układach od od jednopokojowych typu studio do lokali czteropokojowych. Każde mieszkanie posiadało będzie co najmniej jeden balkon, loggię lub taras.

W sprzedaży dewelopera Liberty Investments znajduje się 18 mieszkań jednopokojowych, 12 dwupokojowych, 28 trzypokojowych i trzy mieszkania czteropokojowe. Na siedem kondygnacji obiektu przypadną dwie garażowe i pięć mieszkalnych.

Od strony południowej, stanowiącej pierzeję ul. Rembielińskiego, znajdzie się wjazd do garażu poziomu 0 oraz wejście główne do budynku. Wzdłuż wschodniej granicy działki zaprojektowano wjazd do garażu usytuowanego na poziomie -1.

Obecnie realizacja inwestycji jest na etapie pierwszej kondygnacji nadziemnej.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.