Tuwima Apartments - nowy projekt mieszkaniowy w Nowym Centrum Łodzi już w sprzedaży


2023.01.09
Autor: Monika Kiereś
Resi Capital S.A. uruchamia sprzedaż pierwszych mieszkań w ramach inwestycji Tuwima Apartments na terenie Nowego Centrum Łodzi. Docelowo kompleks zaoferuje prawie 600 lokali w dwóch budynkach, uzupełnionych o przestrzeń usługową.

Resi Capital S.A., to spółka należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A., która przy ulicy Tuwima 88/90 na terenie Nowego Centrum Łodzi realizuje kompleks mieszkaniowy Tuwima Apartments. Do oferty trafiły pierwsze mieszkania projektu, zlokalizowanego w prestiżowej części rewitalizowanego śródmieścia.

W kwadracie ulic Tuwima, Przędzalnianej, al. Rodziny Grohmanów i Tramwajowej powstaje obecnie 11-piętrowy budynek wzdłuż al. Rodziny Grohmanów, w którym znajdą się 452 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 25 do 80 mkw. W sprzedaży dostępne jest pierwsze 150 lokali. W kolejnym etapie inwestycji Tuwima Apartments wybudowany zostanie 7-piętrowy budynek z 145 mieszkaniami, który położony będzie przy ulicy Tuwima. Łącznie w ramach projektu w Nowym Centrum Łodzi powstanie prawie 600 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 26 300 mkw.

Inwestycja uzupełniona zostanie o prawie 3 000 mkw. powierzchni dedykowanej pod lokale usługowej i handlowej, na której znajdzie się m.in. duży sklep spożywczy. Miejsca parkingowe mieściły się będą w podziemnych garażach. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji rozległe tereny rekreacyjne i wypoczynkowe o powierzchni ponad 2 600 mkw. w postaci dwóch otwartych dziedzińców dostępnych poprzez schody terenowe oraz plac zabaw o powierzchni ponad 300 mkw.,

Komentarze


  • Gość
    Gość
    2023-01-19 15:55:13
    Poprawcie artykuł.
    Po pierwsze nie ul. Przędzalniczej, tylko Przędzalnianej, a po drugie - nie Przędzalnianej tylko Wierzbowej. Od ul. Tuwima, w kierunku północnym jest to już ulica Wierzbowa.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.