Sepia Office gotowa na najemców

2019.01.22

Pierwsi najemcy mogą już wprowadzać się do swoich nowych biur w łódzkim budynku Sepia Office, który jest twarzą rewitalizacji dawnej fabryki wyrobów bawełnianych Franciszka Ramischa.

OFF Piotrkowska Center w Łodzi nabiera rumieńców. Odrestaurowany został właśnie pięciokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy Sepia Office, który zaaranżowany został w murach dawnego magazynu i skarbca fabryki Ramischa.

Inwestycja sprawiła, że obiekt oferuje prawie 2 300 mkw. powierzchni najmu GLA, z czego 70 proc. znalazło już nowych lokatorów. W ciągu najbliższych tygodni swoje biura otworzą tu m.in. NX Labs, a także agencja marketingowa SpilloMedia oraz kancelaria adwokacka Paweł Radek i Mariusz Grzanka. Ofertę gastronomiczną OFFa wiosną uzupełni nowa restauracja Shamo

Wolny pozostaje jeszcze lokal o powierzchni około 385 mkw. znajdujący się na pierwszym piętrze, a także biuro na trzecim piętrze o powierzchni 65 mkw. Dodatkowo w poziomie parteru znajduje się ostatni wolny lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 65 mkw.

Zarządca projektu i nieruchomości jest OPG Property Professionals, a za projekt architektoniczny odpowiada konsorcjum NOW Biuro Architektoniczne i zwA Architekci. Generalnym wykonawcą Sepia Office była firma Budimex.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • OLEK10
    Gość
    2019-01-23 12:02:19
    Inwestycja wygląda imponująco. Brawa dla wykonawcy za realizację. Aż chce się wynajmować.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.