Przy Strefie Piotrkowska 217 w Łodzi rusza realizacja nowych mieszkań

2021.11.16

OKAM Capital dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę inwestycji Strefa PROGRESS w sąsiedztwie jednej z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych przez mieszkańców kulturowo-rozrywkowych miejsc na mapie Łodzi.

Jeszcze w tym roku ruszyć ma budowa budynków mieszkalnych Strefa PROGRESS w Łodzi, którego deweloperem jest OKAM Capital. Firma otrzymała już prawomocne pozwolenie na budowę i rozpoczęła sprzedaż mieszkań.

W ramach inwestycji powstaną budynki wielorodzinne z 276 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach od 25 do 140 mkw, liczących od 1 do 5 pokoi. Strefa PROGRESS to łącznie cztery obiekty mieszczące się przy alei Kościuszki 132. Inwestycja dysponowała będzie lokalami użytkowymi na parterze, a także miejscami parkingowymi w podziemnej hali garażowej.

Projekt, w ramach rewitalizacji, zakłada uwzględnienie przebudowy fragmentów historycznych budynków, które znajdują się na terenie inwestycji, na którym w przeszłości funkcjonowała odlewnia żelaza Józefa Johna, który był prekursorem łódzkiego przemysłu metalowego. Przestrzeń pomiędzy poszczególnymi budynkami stanie się strefą relaksu z wewnętrznym ogrodem z małą architekturą.

Przyszli mieszkańcy Strefy PROGRESS będą mogli korzystać m.in. z wypożyczalni rowerów, elektrycznych pojazdów i hulajnóg, siłowni/co-working, ładowarki do pojazdów elektrycznych czy gniazd do ładowania urządzeń mobilnych wmontowane w ławki na dziedzińcu.

W przedsprzedaży zakupiono już ok. 30% mieszkań. Pierwsza inwestycja mieszkaniowa OKAM w Łodzi będzie gotowa w IV kwartale 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.