Nowa przestrzeń coworkingowa na mapie Łodzi. Elastyczne biura z widokiem na panoramę miasta


2022.09.28
Autor: Piotr Maślak
W czwartek, 29 września otwarta zostanie nowa przestrzeń coworkingowa w biurowcu Red Tower w centrum Łodzi. Przy Piotrkowskiej dostępne będą elastyczne biura firmy Memos, dla której to druga lokalizacja w mieście i trzecia w Polsce.

Cowork to marka elastycznych biur do wynajęcia należąca do firmy Memos, spółkę Grupy Warimpex. Nowa przestrzeń coworkingowa otwarta zostanie w biurowcu Red Tower, który położony jest przy ulicy Piotrkowskiej 148/150 w centrum Łodzi.

Biura zlokalizowane będą na 12 piętrze budynku. W pierwszej fazie oddanych zostanie ponad 600 mkw. elastycznej przestrzeni do pracy. Red Tower Cowork zaoferuje 60 miejsc pracy zaaranżowanych zarówno pod biura serwisowane jak i biurka do pracy. Przyszli użytkownicy będą mieli do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, sale konferencyjne oraz możliwość wykupienia wirtualnego biura.

Oficjalnie otwarcie biura nastąpi 29 września i będzie to drugi cowork firmy Memos w Łodzi oraz trzecia lokalizacja w Polsce. Przy Ogrodowej w biurowcu Ogrodowa 8 Office znajduje się blisko 500 mkw. elastycznej przestrzeni do pracy. Drugi cowork znajduje się w krakowskim biurowcu Mogilska 43 Office.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.