Konica Minolta Business Solution Sp. z o.o. nowym najemcą Cross Point Łódź


2011.02.01
Autor: Kostrzewa PR/Urbanity.pl
Mermaid Properties, firma specjalizująca się w budowie i rewitalizacji budynków mieszkalnych oraz biurowych, poinformowała o podpisaniu umowy najmu w Cross Point Łódź z Konica Minolta Business Solution sp. z o.o.

W kwietniu br. Konica Minolta Business Solution sp. z o.o. przeniesie do biurowca Cross Point łódzki Oddział swojej firmy. To już druga, po Mostostalu Warszawa S.A., umowa podpisana w styczniu w biurowcu Cross Point i kolejne biuro średniej wielkości. Konica Minolta wynajęła łącznie 200 m kw. powierzchni biurowej i magazynowej.

Spółka jest częścią grupy Konica Minolta Holdings z siedzibą w Japonii - firmy dostarczającej m.in. kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów.

Biurowiec Cross Point Łódź to nowoczesny biurowiec klasy A, oferujący łącznie 12 500 m kw. elastycznej w aranżowaniu powierzchni biurowej na 9 kondygnacjach. Meramid Properties oddał budynek do użytkowania pierwszym najemcom w I kwartale 2010 roku. Głównymi najemcami są m.in.: Nordea AB z Nordea Operation Centre, Bankowy Fundusz Leasingowy SA., Complex S.A., Mostostal Warszawa S.A. i SAÚDE Health & Fitness.
To dla Cross Point kolejny wyjątkowy Najemca – podkreśla Anna Rajchert, Wicedyrektor Regionu Łódzkiego Mermaid Properties odpowiedzialna za komercjalizację projektu. Konica Minolta to bardzo nowoczesna firma
o wysokich wymaganiach, dlatego cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania Najemcy przygotowując budynek - dodaje Anna Rajchert.

Inne wiadomości o Cross Point A, Cross Point B, Cross Point, Mermaid Capital

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.