Jedna z największych kancelarii prawnych w Polsce wprowadza się do Bramy Miasta

2020.11.09

Łódzka Brama Miasta stała się nową siedzibą kancelarii prawnej Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy. Właścicielem biurowca jest firma Skanska.

Baker McKenzie to obecnie jedna z największych i najpopularniejszych międzynarodowych kancelarii prawnych w Polsce. Biuro w Łodzi funkcjonuje od 2016 roku, a od marca 2021 roku nową lokalizacją kancelarii będzie Brama Miasta, gdzie prawnicy wynajęli ponad 500 mkw. powierzchni biurowej.

Rozwój biura w Łodzi to jeden z filarów naszej strategii, którą z powodzeniem realizujemy od 2015 roku. Zaczynaliśmy od kilku prawników, teraz nasz łódzki zespół liczy prawie trzydzieści osób. Wybór Bramy Miasta, jednego z najbardziej prestiżowych kompleksów biurowych w mieście, jest potwierdzeniem dużej wagi, jaką przykładamy do naszej obecności w Łodzi – mówi Piotr Rawski, Partner Zarządzający Baker McKenzie.

Brama Miasta to dwa nowoczesne biurowce o łącznej powierzchni prawie 42 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Kompleks powstała w latach 2017-2020, a jego projekt architektoniczny powstał w pracowni Medusa Group.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.