GFT z główną siedzibą w łódzkiej Bramie Miasta

2020.06.30

Międzynarodowa firma dostarczająca oprogramowanie m.in. dla największych banków na świecie, w tym Citi, Deutsche Bank, Barclays, Standard Chartered na swoja główną siedzibę wybrała biurowiec Brama Miasta w Łodzi.

GFT rozpoczęło przeprowadzę do Bramy Miasta już na początku marca br., jednak ze względu na wybuch pandemii koronawirusa, cały ten proces został zatrzymany. W Łodzi znajduje się centrala firmy w Polsce i pracuje tu 450 z 800 polskich ekspertów GFT.

Nowa siedziba firmy mieściła się będzie w pierwszym biurowcu łódzkiej Bramy Miasta. Pracownicy tej międzynarodowej spółki zajmą trzy piętra o łącznej powierzchni 4 700 mkw. łącznie z tarasem, z którego rozciąga się widok na Nowe Centrum Łodzi.

Nowe biura GFT zaplanowano na 9, 10 i 11 piętrze budynku B - nowego kompleksu biurowego w Łodzi - Brama Miasta. Do jesieni firma będzie wykańczać piętra, tak aby można było się wprowadzić do biurowca już w pełnym składzie.

W procesie poszukiwania tej najlepszej lokalizacji dla GFT w Łodzi oraz w negocjacjach warunków najmu, firma reprezentowana była przez CBRE.

Brama Miasta to kompleks dwóch biurowców w Nowym Centrum Łodz, który oferuje łącznie około 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni do wynajęcia klasy A. Za projekt architektoniczny odpowiada studio medusa group.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.