Pozwolenie na budowę łódzkiego biurowca Ogrodowa Office

2016.08.18

Firma Warimpex wybrała agencję CBRE na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację łódzkiego biurowca Ogrodowa Office. Budynek, który otrzymał właśnie pozwolenie na budowę, powstanie przy skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Zachodniej.

Budynek Ogrodowa Office realizowany jest w centrum Łodzi i będzie dysponował powierzchnią najmu wynoszącą 28 600 metrów kwadratowych, z czego 3 900 mkw. zajmą lokale handlowo-usługowe. Pod budynkiem zaplanowano parking samochodowy na 300 stanowisk.

Inwestor - firma Warimpex - wybrała CBRE na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację biurowca.

Cieszymy się, że dostajemy w swoje ręce największy projekt biurowy w Łodzi. Jesteśmy pewni, że przy odpowiedniej strategii oraz zrozumieniu projektu szybko zapełni się on najemcami. Konkurencja w Łodzi jest obecnie duża, w budowie pozostaje ponad 120 000 mkw., jednak atuty projektu Ogrodowa Office wyróżniają go na tle konkurencji


- mówi Anna Trębicka, Senior Property Negotiator, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, CBRE.

Łódzki biurowiec Ogrodowa Office ma być certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie "bardzo dobry". Inwestor posiada już pozwolenie na budowę obiektu.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Ogrodowa 8 Office, Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG, CBRE Property Management Poland

Komentarze


 • LDZ
  Gość
  2016-08-19 10:59:39
  SUPER !!!!!

 • mieszkaniec
  Gość
  2016-08-19 13:14:32
  Cały czas brakuje w Łodzi wysokiej , nowoczesnej zabudowy , która byłaby dominantą naszego miasta . A szkoda ...

 • komentator
  Gość
  2016-08-22 14:26:15
  Do @mieszkaniec - wolisz kilka dobrze "załatanych" narożników, plomb w mieście, czy jeden wieżowiec 30 piętrowy? Dla Łodzi będzie lepiej, jak powstanie więcej 4-6 piętrowych biurowców na terenie Śródmieścia. Dzięki temu ożywi większą powierzchnię miasta niż jeden wieżowiec.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.