Coworking w biurowcu Ogrodowa 8 Office w centrum Łodzi


2022.07.11
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
W Ogrodowa 8 Office w centrum Łodzi powstała przestrzeń z elastyczna powierzchnią biurową bez długoterminowych zobowiązań i nowoczesnym miejscem do pracy. Ogrodowa8 Cowork został stworzony przez firmę Memos, spółkę grupy Warimpex.

Obecnie w Łodzi znajduje się ponad 600 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, a łączny popyt na nowe biura w pierwszym kwartale bieżącego roku wyniósł ponad 12 100 mkw., czyli o 422 proc. więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.

W ostatnim czasie na mapie Łodzi pojawił się nowy projekt firmy Memos - Ogrodowa8 Cowork, który ma być odpowiedzią na potrzebę coraz większej elastyczności wśród firm prowadzących swój biznes i poszukujących nowoczesnej przestrzeni do pracy. Nowa przestrzeń w biurowcu Ogrodowa 8 Office oferuje całą infrastrukturę techniczną i IT, zaplecze recepcyjne, różnorodne przestrzenie do pracy oraz przyjmowania gości, m.in. strefę jadalnianą lub chillout

Pierwszy etap łódzkiego projektu Ogrodowa8 Cowork oferuje miejsca do pracy w całkowicie umeblowanych biurach dwu-, trzy- oraz pięcioosobowych.

Coworking w centrum Łodzi to druga tego typu przestrzeń w Polsce otwarta przez Memos. Drugi projekt znajduje się w krakowskim biurowcu Warimpeksu, Mogilska 43 Office i obejmuje 1100 metrów kwadratowych powierzchni typu flex.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.