Argentum w Łodzi. Murapol buduje wysoki budynek na ponad 400 mieszkań


2022.11.09
Autor: Bartosz Motorek
W łódzkiej dzielnicy Polesie trwa budowa nowoczesnego projektu mieszkaniowego Argentum firmy deweloperskiej Murapol. W wysokim na 10 kondygnacji obiekcie znajdzie się łącznie ponad 400 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Murapol Argentum to łódzka propozycja firmy Murapol, która powstaje przy ulicy Srebrzyńskiej w dzielnicy Polesie. W ramach inwestycji realizowany jest 10-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się łącznie 409 mieszkań od kawalerek po 4-pokojowe lokale z balkonem, tarasem lub ogródkiem na parterze.

Osiedle dysponowało będzie 410 miejscami parkingowymi - 357 w dwupoziomowej, podziemnej hali garażowej, a 53 wokół budynku. Na terenie inwestycji Argentum znajdzie się także duża liczba stojaków na rowery oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cichobieżne windy. Osiedle dysponowało będzie nowoczesnymi rozwiązaniami, jak znajdujący się w standardzie pakiet antysmogowy oraz możliwe do zamontowania system inteligentnego domu.

W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania o metrażach od 28 do 100 mkw.

Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego. Oddanie do użytku zaplanowano na I kwartał 2025 roku. Deweloperem jest firma Murapol.

Komentarze


  • Gość
    Gość
    2022-11-09 17:31:55
    Zapraszamy przyszłych nabywców do zweryfikowania swojej decyzji do innej inwestycji murapolu
    Np Wróblewskiego 21H, wystarczy zajrzeć na korytarz. Drzwi otwarte.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.