Łask kolejnym miastem z inwestycją Vendo Park

2019.05.23

Trei Real Estate GmbH do końca bieżącego roku powiększy swoje portfolio budynków handlowych pod szyldem Vendo park o kilka obiektów, w tym realizowany właśnie projekt w Łasku.

Vendo Park w Łasku to obiekt handlowy, który powstaje na działce o powierzchni niecałych 19 600 metrów kwadratowych przy ulicy Warszawskiej. Inwestycje Trei charakteryzują się tym, że powstają obok marketu spożywczego. Podobnie jest w Łasku, gdzie budynek realizowany jest w sąsiedztwie Lidla. Inwestycja w tym mieście będzie wyjątkowa pod innym względem - razem z Vendo Parkiem do Łasku wejdzie sieć McDonald's, która mieściła się będzie w osobnym budynku.

Budowa kolejnego Vendo Parku przebiega zgodnie z harmonogramem. Inwestycja polega m.in. na wykonaniu konstrukcji budynku, robót sieciowych oraz przygotowaniu terenu pod parking na około 130 miejsc postojowych.

Vendo Park w Łasku oferuje około 4 5000 mkw. powierzchni do wynajęcia, na której otwarte zostaną takie sklepy jak m.in. Hebe, Neonet, Martes Sport, Action oraz KiK. Do skomercjalizowania pozostał już tylko jeden wolny lokal o powierzchni 150 mkw.

Otwarcie kompleksu nastąpi w listopadzie br.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.