Otwarcie Vendo Park Łask. Debiutujące marki w mieście

2019.11.28

Otwarty Vendo Park w Łasku jest czternastym parkiem handlowym Trei Real Estate w Polsce. Wśród otwartych sklepów są m.in. Top Secret, Sinsay czy Martes Sport.

Vendo Park Łask powstał na działce o powierzchni ponad 2,6 ha przy ulicy Warszawskiej 81A. Park handlowy oferuje łącznie 4 500 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, która jest obecnie w całości skomercjalizowana.

Wśród otwartych sklepów w Vendo Park znajdują się m.in. marki odzieżowe Top Secret i Sinsay, sklep sportowy Martes Sport, drogeria Hebe, Neonet, a także sieci Action oraz KiK. Zmotoryzowani klienci parku mogą korzystać z parkingu samochodowego na około 130 stanowisk, który docelowo mieścił będzie ponad 260 miejsc postojowych.

Trei Real Estate wybuduje jeszcze budynek restauracji McDonald's, który zostanie otwarty w 2021 roku. W sąsiedztwie Vendo Park Łask powstanie także supermarket Lidl, który będzie gotowy w kwietniu 2020 roku.

Budowa parku handlowego w Łasku ruszyła w maju br., a jej całkowity koszt wyniósł ponad 5,3 mln euro.

Jeszcze przed nowym rokiem otwarty zostanie Vendo Park w Kobyłce. W realizacji znajdują się parki w Płocku i Jaworznie, które będą gotowe w przyszłym roku. W tym roku ruszy budowa Vendo Parków w Częstochowie i Solcu Kujawskim.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Tadeusz
    Gość
    2019-11-29 09:49:14
    Super ze łask doczekał się pięknego objęte handlowego.Pięknie zaprojektowany w dobrym miejscu.Chwalić Pana i ludzi sie przyczyniajacych do budowy tego objektu..Super

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.