Bełchatów: Data otwarcia Galerii Bawełnianka. Lista sklepów znanych marek

2022.06.20
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl

W centrum Bełchatowa znajduje się Galeria Bawełnianka, której data otwarcia była już wielokrotnie zmieniana, podobnie jak jej właściciele. Teraz centrum handlowe ma zostać otwarte w 2023 roku, a lista najemców stale rośnie. Inwestorem jest firma GBB Invest sp. z o.o.

Galeria Bawełnianka to centrum handlowe zlokalizowane na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. Inwestycja oferuje ponad 33 127 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której otwartych zostanie ponad 70 sklepów i punktów usługowych. Galeria dysponowała będzie ponadto strefą rozrywki z kinem i klubem fitness. Ofertę centrum handlowego uzupełni unikalna strefa gastronomiczna w industrialnym stylu, w ramach której wykorzystano zabytkowy komin.

Bełchatowska Bawełnianka to wyjątkowy obiekt pod względem lokalizacji i architektury. W ostatnim czasie podpisana została transakcja najmu na łączną powierzchnię prawie 7 000 mkw. Wśród najemców galerii znajdziemy tak znane marki jak Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, CCC, Half Price, eobuwie oraz Modivo. Wkrótce poznać mamy kolejne sklepy, które wzbogacą tenant miks centrum handlowego.

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjna spółka RM Investments Sp. z o.o., działająca na rynku nieruchomości. Komercjalizacją znajduje się firma Cushman&Wakefield, a nadzór inwestorski nad komercjalizacją pełni firma Mallson Polska.
Cushman&Wakefield

Otwarcie Galerii Bawełnianka w Bełchatowie planowane jest na 1 marca 2023 roku.

Inne wiadomości o Galeria Bawełnianka

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.