Parkridge otrzymał pozwolenie na budowę Focus Park Włocławek


2010.06.15
Parkridge Retail Develompent, deweloper galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall i retail parków Focus Park, otrzymał 25 maja 2010 roku decyzję o pozwoleniu na budowę obiektu Focus Park Włocławek. Decyzja jest już prawomocna

Deweloper przystępuje do realizacji obiektu. Budowa obiektu powinna rozpocząć się na przełomie lipca i sierpnia 2010 roku.

Jeśli realizacja obiektu pójdzie zgodnie z harmonogramem to Focus Park Włocławek zostanie oddany do użytku w I kwartale 2011 roku.

Deweloper zamierza prowadzić prace budowlane w oparciu o umowę o generalne wykonawstwo. Właśnie trwają ostatnie negocjacje z potencjalnymi wykonawcami. Wszyscy oferenci to spółki budowlane posiadające duże doświadczenie w realizacji tego typu inwestycji.

- Jestem zadowolony z zakończenia procedury uzyskiwania pozwolenia na budowę. Parkridge Retail Developmen jest zdeterminowany, aby zrealizować obiekt zgodnie z planem. Chcielibyśmy, aby był on ważną częścią nowoczesnej oferty handlowej Włocławka.

Budowa Focus Park Włocławek nie wyczerpuje planów firmy. Przygotowujemy kolejne trzy inwestycje Focus Park w Polsce – mówi Jarosław Fijałkowski, prezes Parkridge Retail Development.

O obiekcie

Focus Park Włocławek to nowoczesny obiekt handlowy, którego powierzchnia całkowita wynosi 6590 mkw., w tym 6229 mkw. powierzchni najmu GLA. Znajdzie się na niej 7 dużych sklepów m.in.: Media Expert (2527 mkw.) oraz Deichmann (500 mkw.).

Koncepcję architektoniczną obiektu oraz dokumentację przetargową przygotowała krakowska pracownia architektoniczna MOFO Architekci.

Agentem wynajmującym powierzchnię jest firma BOIG Property Consulting.

Inne wiadomości o Focus Park, Parkridge Retail Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.