Biurowiec klasy A we Włocławku już z docelową wysokością


2023.09.12
Autor: Monika Kiereś
Na budowie pierwszego biurowca klasy A we Włocławku odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Inwestycja Tertio Ponte osiągnęła swoją docelowa wysokość 25 metrów.

Tertio Ponte we Włocławku to inwestycja biurowo-usługowa, która budowana jest w ramach Programu Fabryka. Pierwszy biurowiec klasy A w mieście dostarczy na rynek około 11 000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, z czego 5 000 mkw. zajmują biura, a 2 000 mkw., przestrzeń handlowo-usługowa.

Po 10 miesiącach od rozpoczęcia budowy projektu, budynek osiągnął swoją docelową wysokość 25 metrów. Z tej okazji na budowie Tertio Ponte odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. W konstrukcji wykorzystano prefabrykaty, produkowane przez lokalnego producenta z Włocławka. Generalnym wykonawcą jest Unibep.

Pięciokondygnacyjny biurowiec powstaje na działce w rejonie ulic Broniewskiego i Kruszyńskiej w ramach programu Program Fabryka, za który odpowiada Agencja Rozwoju Przemysłu oraz spółka Operator ARP. Partnerem przedsięwzięcia jest samorząd miasta Włocławka. Projekt architektoniczny powstał w pracowni PAS Projekt.

Tertio Ponte oferuje biura typu classic, open, wirtualny adres, sale konferencyjne, sale focusowe i strefy coworkingowe.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.