Nowe sklepy w centrum handlowym Toruń Plaza. Rusza rozbudowa obiektu


2022.03.29
Autor: Urbanity.pl
Na działce bezpośrednio sąsiadującej z centrum handlowym Toruń Plaza wybudowana zostanie nowa część obiektu, na której otwarte zostaną dwa nowe sklepy - Jula i Jysk.

Dobudowana część centrum Toruń Plaza będzie miała powierzchnię ponad 3 600 metrów kwadratowych, na której znajdą się dwa nowe sklepy wielkopowierzchniowe: Jula i Jysk.

Jula to znana marka sieci multimarketów, które oferują artykuły do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie czy w plenerze. Sklep w toruńskiej galerii będzie miał około 2 400 mkw. i stanie się jedyną lokalizacją tej sieci w mieście. Z kolei międzynarodowa sieć handlowa Jysk zajmie w dobudowanej części Toruń Plaza około 1 300 mkw. Nowy sklep marki wywodzącej się z Danii zostanie zaprojektowany według najnowszego konceptu aranżacji. W Polsce firma zatrudnia około 2400 osób.

Dobudowana przestrzeń Toruń Plaza będzie 1-kondygnacyjny budynkiem, który stanie bezpośrednio przy głównym wejściu do centrum od strony ulicy Broniewskiego i będzie komunikacyjnie zintegrowaną z pozostałą częścią galerii. Po rozbudowie centrum handlowe będzie miało niecałe 44 000 mkw. przestrzeni handlowej do wynajęcia.

Pierwsze zakupy w nowych sklepach Toruń Plaza będzie można zrobić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, najprawdopodobniej w listopadzie br.

Toruń Plaza to nowoczesne centrum handlowe, które powstało w latach 2010-2011. Do grona najemców należą takie sklepy jak: Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, H&M, NewYorker, C&A, marki grupy LPP, dwupoziomowy salon TK Maxx, Martes Sport, Sports Direct, Mediaexpert, Lidl, siłownia CityFit czy kino Cinema City. W obiekcie znajduje się jedyna w Toruniu wielotorowa kręgielnia Lucky Star, a także szeroka oferta restauracji i kawiarni.

Inne wiadomości o Toruń Plaza

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.