CityFit otwiera klub w Toruń Plaza


2018.09.12
Autor: Urbanity.pl
Jesienią br., otwarty zostanie w centrum handlowym Toruń Plaza klub fitness CityFit. Polska sieć klubów fitness posiada obecnie 15 lokalizacji, a do końca I kwartału 2019 roku będzie liczyła przynajmniej 20 klubów.

Trwa ekspansja na polskim rynku sieci klubów CityFit. Kolejnym centrum handlowym, które zaoferuje możliwość korzystania z oferty klubu będzie Toruń Plaza. Otwarcie nastąpi już jesienią tego roku.

Toruńskie CityFit zajmie ponad 1 300 mkw. powierzchni i czynne będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Klubowicze będą mieli do dyspozycji około 300 urządzeń treningowych klasy premium, ustawionych w kilku tematycznych strefach treningowych (m.in. cardio, wolnych ciężarów, treningu funkcjonalnego, sala fitness oraz strefa relaksu, w której będzie można podgrzać posiłek i odpocząć po treningu)

Do końca I kwartału 2019 sieć będzie liczyła przynajmniej 20 klubów. Wkrótce otwarte zostaną kluby m.in. w CH Pestka w Poznaniu, CH Lublin Plaza oraz CH Atrium Reduta, CH Sadyba Best Mall i biurowcu Wola Plaza w Warszawie.

Inne wiadomości o Toruń Plaza

Komentarze


  • Darek70
    Użytkownik
    2019-06-10 13:15:05
    Jak otworzyli siłownię to oczywiście pierwsze co zrobiłem to się zapisałem ale bardzo się zawiodłem. Słaba oferta i sprzęt. Dużo lepsze karnety mają w siłowni do której teraz chodzę czyli Champion Gym&Fitness. Dodam, że mają też treningi z trenerem personalnym, fitness, SPA gdzie są fajne sauny: mokra i sucha. Ogólnie świetna siłownia i jestem z niej bardzo zadowolony.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.