Marka Hilton zawita do Torunia


2019.08.13
Autor: Urbanity.pl
Pierwszy hotel marki Hilton w Toruniu powstanie w centrum Starówki znajdującej się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Otwarcie hotelu zaplanowano na 2022 rok.

Hilton Garden Inn Torun Old Town powstanie w ramach rewitalizacji browaru oraz miejskiej kamienicy, zlokalizowanej przy ulicy Piernikarskiej 10 w Toruniu. Inwestycja na Starym Mieście będzie w wysokim standardzie, lecz w przystępnej cenie.

Podpisana została umowa franczyzowa pomiędzy Hilton (NYSE: HLT), a firmą PPI Polskie Projekty Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K.A. – spółką zależną Grupy Satoria. Toruński Hilton zarządzany będzie przez VHM Hotel Management.

Hilton Garden Inn Torun Old Town w Toruniu zaoferuje 132 pokoje gościnne, centrum biznesowe, pomieszczenia fitness, a także restaurację i bar.

Toruń to jedna z najbardziej popularnych krajowych destynacji w Polsce. Jego bogata historia, a także infrastruktura ułatwiająca dojazd do miasta sprawia, że jest to idealne miejsce na kolejny projekt Hilton Garden Inn w Polsce. Z niecierpliwością oczekujemy na moment, w którym hotel otworzy swoje podwoje dla pierwszych gości i dołączy do grupy ponad 30 naszych hoteli w Polsce
powiedział: Patrick Fitzgibbon, Starszy Wiceprezes Hiltona ds. Rozwoju w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Otwarcie hotelu przy ulicy Piernikarskiej 10 zaplanowano na 2022 rok.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.