Zgoda na park handlowy w Inowrocławiu. Jakie sklepy w Karuzeli?

2021.01.26

W bezpośrednim sąsiedztwie sklepów Bricomarche, Carrefour, Leroy Merlin i Galerii Solnej z Tesco wybudowany zostanie park handlowy Karuzela. Inwestor otrzymał właśnie pozwolenie na budowę inwestycji w Inowrocławiu na osiedlu Rąbin.

Park handlowy Karuzela w Inowrocławiu powstanie na działce przy ulicy Wojska Polskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów Bricomarche, Carrefour czy Leroy Merlin. Inwestycja będzie miała powierzchnię GLA wynoszącą około 9 500 metrów kwadratowych. Zjazdy do nowego parku handlowego zlokalizowane będą zarówno od strony ulicy Wojska Polskiego, jak i od Galerii Solnej.

Karuzela Inowrocław będzie posiadała takie sklepy jak Sinsay, Media Expert, Tedi czy KIK, które łącznie zajmą ponad połowę dostępnej powierzchni w parku handlowym. Inwestycja wspólnie z funkcjonującymi już obiektami będzie największą koncentracją handlu w Inowrocławiu o łącznej powierzchni handlowej do wynajęcia na poziomie ponad 43 000 mkw.

Zmotoryzowani klienci 1-kondygnacyjnego obiektu będą mogli korzystać z zewnętrznego parkingu samochodowego.

Inowrocław to duże miasto a obecny szybki rozwój dyskontów jest kluczowy dla rozwoju parków handlowych
powiedział: Marceli Maćkiewicz odpowiedzialny za komercjalizacje Karuzeli w Inowrocławiu

Inwestor dysponuje już pozwoleniem na budowę obiektu.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Park handlowy Karuzela, Karuzela Holding

Komentarze


 • Qw
  Gość
  2021-01-26 21:55:25
  Inowrocław stał się marketem Europy zero swojej narodowej polskiej produkcji

 • Karolina
  Gość
  2021-01-26 21:58:33
  Zamiast otwierać nowe markety to może słońcu ktoś by pomyślał o młodych ludziach i otworzył jakiś klub z muzyką, dyskotekę ...???

 • Jaras
  Gość
  2021-01-27 00:11:16
  No cóż to już nie miasto to market inne miasta mają duże kompleksy np pływalnię z prawdziwego zdarzenia jak w Poznaniu my mamy sklepy jak w ... Poznaniu brakuje 10-ciu biedronek i 20-tu żabek no i delikatesów i sklepów polskich itp

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.