Murapol z pierwszym osiedlem w Bydgoszczy

2020.09.07

Pierwsza inwestycja mieszkaniowa firmy Murapol w Bydgoszczy mieściła się będzie w dzielnicy Nowy Fordon. Właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż mieszkań.

Murapol rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w Bydgoszczy. W dzielnicy Nowy Fordon, pomiędzy kampusem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, a rekreacyjnym terenem planowanego Parku Akademickiego powstanie Osiedle Akademickie, które docelowo składało się będzie z prawie 700 mieszkań.

W pierwszym etapie osiedla powstaną dwa 5-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, które oferują 170 mieszkań. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 27 do 64 mkw. i układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki lub tarasy, a na piętrach balkony. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 100 miejsc postojowych, które uzupełni 70 stanowisk na terenie osiedla.

Na terenie Osiedla Akademickiego powstanie również plac zabaw, a teren wokół budynków zostanie zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury. Docelowo inwestycja składała się będzie z ośmiu 5-kondygnacyjnych budynków z 665 mieszkaniami.

Za projekt architektoniczny odpowiada Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowa należąca do Grupy Murapol.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.